Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siemanko wam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co biega? Haidar nie chce pracować jako lekarz , chce rządzić, dzielić jako ordynator. Taki omnibus na dwóch etatach jednym posła drugim ordynatora. Jeśli ma posłować to ktoś musiałby odwalać za niego robotę ordynatora a on byłby na permanentnym urlopie lub delegacji w sejmie. Tak sie manipuluje tłumem, a ludzie jak ćmy do lampy aby się jedynie poparzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety polityka góra i odwołali świetnego specjalistę! Wstydź się PiS-ie !!!!!
 Sam wybrał politykę. Pokażcie mi innych posłów którzy łączą dotychczasową pracę zawodową z posłowaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi pracować jako ordynator aby zarobić na pierścionki dla narzeczonych synka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te komentarze przestaję się dziwić dlaczego jesteśmy najbiedniejszym regionem w Polsce. Czy jakikolwiek właściciel firmy pozbywałby się świetnego fachowca z powodu odmiennych poglądów politycznych? Z tych powodów zaorano stadninę w Janowie, teraz niszczy się najlepszy szpital w województwie. Tacy Amerykanie do budowy swojego przemysłu kosmicznego zatrudnili Wernhera von Brauna konstruktora rakiet V2, członka NSDAP i oficera SS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy ludzie rozumiecie tekst pisany? Nikt nie kwestionuje kompetencji i zasług p. Doktora. A skończył mu się kontrakt na bycie ordynatorem. Dostał propozycję pracy jako specjalista, ale odmówił, bo koniecznie chce być ordynatorem. I zrobił z tego polityczną hucpę. Jednak tyle lat bycia w SLD zrobiło swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie wpisy pochodzą od jednego/chciałem napisac człowieka/ od jednego kopiisty .trola który wkleja to za kasę , tylko pod tym artykułem tak sie udzialał .Kasa wpłynie a co z podatkiem trolu ? ."Skarbówka już wie o tobie. Klapa - a nie tłumy 3. Dzban platformerski Litwiniuk 2, $ Grodzki $ z platformy przyjechał ??? 6, Zdradził Lewicę ! Był w SLD ! 5, I bardzo dobrze 8, ***s://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/avatar.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 osób z czego połowa to politycy. Na mecze czwartoligowego Motoru przychodzi dziesięć razy więcej kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili sobie z tego polityczna tubę. A bober jak zwykle z przy***sami musi się załapać na fotkę. Żenada żeby prezydent miasta uczestniczył w takich hucpach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nagonka rzeczywiście wielka hucpa. Ha ha ha ha a ordynator to dożywotnie stanowisko? Chce być posłem niech będzie. Chce być doktorem niech będzie. Ale niech nie łączy stanowisk. Albo zaszczytna służba państwu albo zaszczytna służba społeczeństwu. Tyle. Pozdrawiam doktora i życzę mu jak najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy mieszkańcy Białej kodziarstwo i poko tam darło gęby z bobrem na czele .Haidara nikt nie zwolnił zaproponowano mu inne stanowisko lekarza u siebie na oddziale anie ordynatora Haidar jest już na emeryturze,oraz posłem ale on nie chce być zwykłym lekarzem tylko ordynatorem i dla tego się unosi spędza ludzi na wiece Panie Haidar musi to pan w Syrii lub na Białorusi ale pana ego jest wygórowane 68 letni emeryt oraz poseł powinien wiedzieć kiedy ze sceny zejść ale jak to pan powiedział w jednym z wywiadów pan musi być generałem anie szeregowcem WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisze te komentarze? Ile PIS płaci tym TROLLOM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak dyrektorem szpitala zostaje nie manager tylko PISowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój ten arab jest już za stary, jest emerytem z pensją posła i niech to mu wystarczy. Ordynatorem się bywa. A oglądacze TVN jak zwykle nie zawiedli. Zaprogramowane móżdżki, łapki w górę i hajda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#HaidarZAmurem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są zdjęcia również z drona, można sobie sprawdzić, a nie pisać brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słynny protestant ,,nie wiem co ja tu robię „Broniewicz na barykadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu jak jest dobrze to trzeba to zepsuć. To pokazuje jak polityka jest bez uczuć. Facet ratował dzieci, organizował zbiórki a tu takie podziękowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan doktor wybierając karierę polityczną (w złym stylu- za wszelką cenę chciał chyba być w polityce więc wszystko mu jedno było z jakiej partii uzyska mandat) kandydując z list PO, dokonał sam wyboru....ordynatorowi ,który nie jest na miejscu byłoby trudno wykonywać swoje obowiązki.Gdyby był z SLd to pewnie dalej byłby ordynatorem....Należy mieć na uwadze,że to ludzie wybrali go by został politykiem,a etat to jedynie dodatkowe pieniądze,więc nie ma co rozdzierać szat......takie życie.....emerytura i senatorowanie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma prywatna praktykę lekarską......nie można mieć wszystkiego....dokonał wyboru.....startując w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...